Take a fresh look at your lifestyle.

“Це навіть не бидло. Це булькаюче г@вно на стадії агонії”, – Сашко Лірник розповів про святкування 8-го березня в одному з кафе

7 464

Відомий український казкар Сашко Лірник розповів про негативний досвід перебування в одному з кафе на трасі біля Умані, оскільки у закладі святкували 8-ме березня під російську музику.

Про це Сашко Лірник написав на своїй сторінці у Facebook.

“Я манав ці «виходи з бульбашки». Вчора з братом повечеряли в кафе, чи то вже ресторан. На трасі біля Умані. Ну, бо так сталося, не було можливості вдома щось готувати. Капєц як смачно було.

Читайте також: Олега Скрипку звинуватили у ритуальній нарузі над безсмертним українським хітом та прирівняли до терориста у культурній площині.

Але там була типу «музика». І радісні бухі пергідролеві «дєвушкі» , з такими ж бухими «мудчінами»( це обдруківка, але мені сподобалось) радісно замовляли, підспівували і гоцали під «девушка, садісь мая машина, я хачю тєбья лубіть а женіцца нє хачу»»(капєц я відстав від життя!). А потім підряд ішли «пьяная женщіна, пьяная», «пьяная вішня, пьяная»,«прінєсі пустой стакан, я сіводня нахер п‘ян», «я хоть сільна пьян, но я сіводня тібья нікому нє атдам», «я сіводня напьюсь і буду тебья любіть», «мілий мой, ти покурі, а я побуду дєсять мінут бєз любві», «шльопки- тапки» і т.д.

Реально така &&&ня без перерви і на замовлення. Живий виконавець під мінусовку, чи як воно зараз називається і радісні жлоби і жлобіхи із «цвітами на васьмоє марта» вже почали «святкування». І на фінал- «ахвіцери, ахвіцери , ваше сєрце пад пріцелам, ахвіцери – УМАНЧАНЄ, пусть свабода вассіяєт…АААААААА.

Реально ця херня викликає фізичний біль і судоми. Я думав не про смаженого коропа, а про вогнемет…Я ригаю від згадки про цей аццький треш. Який нахрін народ? Те що мертве, вмерти не може. Це навіть не бидло. Це булькаюче гавно на стадії агонії. Це не лікується. Я краще здохну в своїй «бульбашці».

Пи Си. Згадав як Мойсей пішов на гору до Бога, а коли повернувся, то побачив що «народ» зробив золоте теля і поклоняється йому, і радісно бухає і веселиться.. Тоді Мойсей взяв своїх родичів і вони вночі закололи всіх цих «поклонятелів». Завжди жахався від цієї історії- ну як же так можна? Це ж «свої», ну проспляться, ну очуняють, ну прозріють…Тепер я його розумію”, – йдеться у дописі.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.