Take a fresh look at your lifestyle.

Мешканці Львівщини масово скаржаться на бюрократичну тяганину після укрупнення районів

2 967

Мешканці Буського району скаржаться на бюрократичну тяганину з отриманням довідок та соціальних допомог після приєднання Буського району до Золочівського.

Про це повідомляє Буськ онлайн у Facebook.

“Після приєднання Буського району до Золочівського, мешканці нашого краю стали учасниками просто неймовірного квесту в отриманні різноманітних довідок та допомог…

Нещодавно розповідали про пакунок маляти… Тут теж Вас чекає “веселий” квест, бо якщо Ви його не отримали протягом місяця, то змушені будете звертатися до відповідного управління Золочівської РДА, де Вам видадуть лише довідку, що не отримували такого пакунку …. Цю довідку долучаєте ще до пачки документів і везете у своє ОТГ….

А вчора до нас звернулося кілька мешканців з іншою проблемою – отримання довідки з архіву….. Тут ще цікавіше….На календарі березень 2021року, а Золочівська РДА Льівської області не забезпечила належної роботи архіву по мешканцях Буського району… Людям потрібно протягом 3 місяців оформити пенсію, а в РДА якось не дуже поспішають йти їм на зустріч…

Львівська обласна державна адміністрація, Максим Козицький, мабуть пан Маркевич чекає, що йому мають вклонитися чи Громадяни у нас на другому плані?”, – йдеться у дописі.

Схожою проблемою поділилися і інші користувачі мережі, коментуючи повідомлення:

“У продовження попереднього коменту хочу додати, що аналогічна ситуація склалася із прийняттям новоствореними ОТГ офіційної документації сільських рад (погосподарських та поземельних книг, реєстраційно-облікової документації, щодо вчинених нотаріальних дій тощо), що унеможливлює не те що швидке вирішення того чи іншого питання, а й вирішення його в принципі. Цікаво, наскільки часу в людей вистачить нервів такі зневажливі неподобства?…”.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.