Take a fresh look at your lifestyle.

Потрібна молитва молодому бійцю з АТО: снайперською кулею прошило голову, права частина тіла паралізована

3 103

Черговий двобій зі смертю виграно. Вчора у Дніпропетровській обласній клінічній лікарні ім. І.І. Мечникова повернувся до свідомості поранений напередодні військовий. Минулої п’ятниці, 5 березня, до реанімації відділення політравми надійшов поранений у голову поблизу Красногорівки боєць.

Про це повідомляє Благодійний фонд “Повернися живим” на своїй сторінці у Facebook.

“Владиславу 32 роки, він з Кіровоградщини. Снайперська куля прошила голову навиліт. Вхідний отвір у тім’яній, а вихідний – в потиличній ділянці. Сильно пошкоджена ліва півкуля мозку. До Мечникова доставлений бортом у комі. Негайно взятий в операційну. Нейрохірурги видалили кісткові уламки та зруйновані ділянки мозку. Всі ці дні тривала боротьба за життя. На сьогодні стан вдалося стабілізувати. Нарешті можемо сказати, що загрози для життя немає.” — повідомив головний лікар “Мечникова” Сергій Риженко.

Зараз вся права половина тіла у Владислава залишається паралізованою. На щастя, центр мовлення, який теж знаходиться в лівій півкулі, поки вдається врятувати. Владислав може розмовляти і розуміє мову. Попереду тривале лікування та реабілітація.

“А ми точно знаємо, що перший і головний бій виграно, далі сила волі наших армійців, вправність лікарів та наша небайдужість поставить їх на ноги”, – зазначається у повідомленні БФ “Повернись живим”.

Читайте також: Молода українка, яка потрапила у жахливу ДТП поблизу Перемишля, чудом вижила і потребує допомоги.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.