Take a fresh look at your lifestyle.

Бродівський лісгосп планують ліквідувати, під загрозою 420 робочих місць

125

Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства готує укрупнення лісогосподарських підприємств, відповідно до якого Бродівський лісгосп планують ліквідувати і створити на його базі та на базі ще двох господарств Золочівське лісогосподарське підприємство.

Про це повідомила депутат Бродівської міської ради Ольга Шайдулліна на своїй сторінці у Facebook.

“Сьогодні дізналася, що Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства готує так зване укрупнення лісогосподарських підприємств, відповідно до якого Бродівський лісгосп планують ліквідувати і створити на його базі та на базі ще двох господарств Золочівське лісогосподарське підприємство.

Для Бродів – це серйозне потрясіння. По-перше, міський бюджет втратить серйозного платника податків, адже лише за місяць Бродівський лісгосп сплачує ЄСВ – 1,2 млн, ПДВ – 1 млн, ПДФО – 800 тис., військовий збір – 40 тис. Нині на підприємстві працює 420 осіб.

Але ясна річ, що такі «реформи» супроводжуються скороченнями та звільненням працівників, а отже – зростанням безробіття. Уже в п’ятницю Агентство лісових ресурсів може ухвалити рішення щодо укрупнення на Львівщині.

У нас практично не залишилося часу, щоб відреагувати.Тому я закликаю міського голову Анатолія Белея терміново, на ранок 11 березня, скликати позачергову сесію Бродівської міської ради та ухвалити звернення до Агентства лісових ресурсів про неприпустимість ліквідації Бродівського лісгоспу. Не можна гаяти ні хвилини! Від нашого рішення залежить доля багатьох людей та нашого міста!”, – прокоментувала Ольга Шайдулліна.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.