Take a fresh look at your lifestyle.

Дитину в дитсадку не привітали з 8 березня, бо її батьки не здали гроші, привітав Президент

1 467

В одному з дитсадків Чернівців дитину не привітали з 8 березня, бо її батьки не здали на це гроші. Батько дитини звинуватив батьківський комітет у поборах і булінгу, а дівчинка згодом отримала подарунок від президента Володимира Зеленського.

Про це повідомляє “Громадське” з посиланням на місцеве видання АСС.

Батько дитини Ігор Лесько поширив у соцмережах фотографію, де в дитсадку №42 “Перлинка” дівчатка граються подарованими на 8 березня іграшками, а його дочка сидить окремо за столом. Чоловік каже, що так його дитину демонстративно покарали, бо він не здав гроші на подарунок.

“Можна було вивести її з групи, подзвонити й сказати “заберіть дитину раніше” або ще якось розв’язати цю ситуацію педагогічно. А вони привітали при всіх, а моя дитина сиділа й плакала”, — розповів Ігор Лесько. 

Читайте також: На Волині вихователька у садочку заклеювала дітям рот скотчем (ФОТО, ВІДЕО).

Поширене Ігорем Леськом фото його дитини в дитсадку

Згодом у коментарях батько подякував усім за розголос цього конфлікту й видалив пост зі своєї сторінки.

«Мені телефонували з департаменту (ймовірно, департаменту освіти міськради — ред.) і сказали, що всі “винні покарані”. На жаль, винною зробили виховательку, хоча вона — лише вершина айсберга. Основна відповідальність лежить на батьках із їхнім совковим мисленням», — написав він.

Чому саме чоловік видалив пост, незрозуміло, ми звернулися до нього по коментар.

Водночас він опубілкував, у якому поширив повідомлення голови Чернівецької облдержадміністрації Сергія Осачука про цей інцидент. Підписав його так: «Ніхто не посміє образити мою дівчинку».

Реакція чиновників

Голова ОДА відреагував на цей інцидент 10 березня. Він запросив п’ятирічну Маргариту та її батька до себе в офіс і вручив їй подарунок від президента.

“Коли через черствість дорослих п’ятирічній Маргариті в садочку не дісталося на свято рівноправ’я жінок подарунка, це випадок для оцінки чернівецьких міських керівників”, — написав Осачук.

В управлінні освіти Чернівецької міськради розповіли, що виховательці оголосили догану за порушення педагогічної етики, а також адміністрація дитсадка створила комісію, яка вивчає, чи справді був булінг. 

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.