Take a fresh look at your lifestyle.

Львівська ОДА визначила 5 земельних ділянок під будівництво сміттєвого полігону

5 783

Львівська обласна державна адміністрація запропонувала міськраді Львова п’ять різних ділянок під вивезення сміття.

Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

11 березня під час спільної наради з представниками Львівської ОДА, ЛМР і Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів, Максим Козицький розповів, що область розглядає 5 ділянок під будівництво полігону ТПВ для вивозу сміття зі Львова.

ФОТО пресслужба ЛОДА

«Зараз розглянули п’ять земельних ділянок, площею від 20 до 100 га, які можемо надати міській владі. Після визначення конкретної ділянки, місто має звернутись із листом у районну адміністрацію, у підпорядкуванні якої буде обрана земельна ділянка, для дозволу на виготовлення детального плану території, опісля – розробляється детальний план, проводяться громадські слухання і ми виділяємо ділянку або в оренду, або в постійне користування», – сказав очільник області.

Заступник голови ЛОДА Юрій Бучко уточнив ZAXID.NET, що йдеться про земельні ділянки у Яворівському районі, на території Яворівського державного гірничо-хімічного підприємства «Сірка», зокрема біля Немирова та Старого Яру. Також під полігон ТПВ пропонують колишні кар’єри у Великому Любіні, що у Городоцькому районі, та в Добрянах на Стрийщині. Однак із місцевими громадами ці пропозиції не обговорювалися.

«Ми обирали ті земельні ділянки, які не придатні для ведення сільського господарства, розташовані за 50-60 км від Львова і мають площу хоча б 20 га. Безпосередньо домовлятися з громадами на місцях має міська рада, показати проект полігону», – розповів Юрій Бучко.

1 коментар
  1. володимир говорити

    правильно хай другі отруюються заводи будуйте а не звалища долбойоби

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.