Take a fresh look at your lifestyle.

У Дернівському НВК відкрили відремонтоване приміщення спортзалу

407

Сьогодні в селі Дернів, Кам’янка-Бузької територіальної громади, відбулося урочисте відкриття відремонтованого приміщення спортзалу Дернівського НВК.

Про це йдеться на офіційному сайті Кам’янка-Бузької міської ради.

Капітальний ремонт приміщення спортивного залу школи було проведено спільними зусиллями сектору освіти Кам’янка-Бузької РДА, Кам’янка-Бузької міської ради та колишньої Дернівської сільської ради.

Читайте також: На Кам’янеччині чоловік самовільно зрізав граби на території лісового господарства (ФОТО).

Відкриття відвідав Народний депутат України Ростислав Тістик, який всяко підтримував даний проєкт. Також були присутні голова Львівської РДА Христина Замула,  Кам’янка-Бузький міський голова Олег Омелян із заступницею Світланою Замулою, староста округу Олег Олива та перший заступник голови Кам‘янка-Бузької РДА Андрій Корбецький.

“Дякуємо усім причетним до реалізації цього проєкту. Тепер зал став світлішим, теплішим, затишнішим і чистішим – а це запорука комфортних занять фізкультурою для учнів. Нові якісні умови стануть для школярів кращою мотивацією для занять спортом”, – повідомляється на сайті міськради.

Нагадаємо, що загальна вартість робіт з капітального ремонту приміщення становила 548 тис. грн, з яких співфінансування з державного бюджету – 506 тис. грн.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.