Take a fresh look at your lifestyle.

“Діма полетів у вирій. Лікарі зробили все що могли”: в опіковій лікарні помер хлопець, який врятував з палаючого будинку діточок

49 667

Дмитро Мудрий, який разом з батьком врятував дітей 2-х і 6-ти років з палаючого будинку, помер сьогодні 17 березня у реанімаційному відділенні 8-ої львівської лікарні.

Про це повідомила мама Дмитра відома тернопільська журналістка Олена Мудра на своїй сторінці у Facebook.

“17.03.21 7 00 ранку Діма полетів у вирій…Лікарі зробили все, що могли…”. – написала жінка.

Дмитро Мудрий

Друзі, знайомі та сусіди висловили жінці щирі співчуття з приводу передчасного відходу у вічність Дмитра.

“Сьогодні день почався з сумної звістки…на жаль, сьогодні зранку не стало Дмитра Мудрого, мого давнього друга, з яким пов’язані найяскравіші моменти мого дитинства починаючи з 11 років..- дитяча передача «Капітошка» на тернопільському телебаченні, де ми з Дімою були ведучими- музична школа, де нас вчила Наталя Кліменко – дитячий табір «Артек» в Криму, де ми були в одному загоні і виграли всеартеківський музичний конкурс- кавер-гурт, де ми виконували рок-хіти Олена Мудра не знаю як описати свої співчуття Вам…

Єдине що я могла зробити, це молитись, і почати організацію концертів на підтримку хлопців, щоб трішки допомогти фінансово”, – написала львівська співачка, знайома Дмитра Інна Федорій.

“Сьогодні обірвалось життя чудової світлої людини. Дмитро був не звичайним. Мене завжди дивувала його життєва легкість, спокій та вміння запалювати вогник у кожному серці, у кожних очах які перетинались із ним. З Дімою завжди було просто і весело, він любив цей світ, любив життя і ці почуття були взаємними.

Досі не можу повірити що нам не доведеться більше зустрітись, випити чаю, що не доведеться більше послухати Дмитрових історій і посміятись зним з якоїсь дурні. Діма завжди буде жити у наших серцях, у пам’яті кожного, кому поталанило бути знайомим із ним. Щирі співчуття мамі Оленій Мудрій, усій сім’ї, та друзям. Спочивай з миром мій друже”, – написав друг Дмитра Віталій Саїк.

Читайте також: Чоловік та син отримали опіки по 50 % і 80-90%, рятуючи маленьких діток з палаючого будинку, потрібна допомога.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.