Take a fresh look at your lifestyle.

На Львівщині запрацювали 10 окружних прокуратур

37

Відповідно до наказу Генерального прокурора від 17.02.2021, 15 березня 2021 року розпочали свою роботу окружні прокуратури у Львівській області.

Про це повідомили у прес-службі Львівської обласної прокуратури.

У нових відомствах представили керівників.

Галицьку окружну прокуратуру Львова очолив 43-річний Ігор Ольшанецький, який до того був начальником управління представництва інтересів держави в суді Львівської обласної прокуратури. В прокуратурі працює з 2000 року. Юрисдикція прокуратури: Галицький, Личаківський, Шевченківський райони Львова, міста Винники, Дубляни, селище міського типу Брюховичі, села Лисиничі, Підбірці, Великі Грибовичі, Воля-Гомулецька, Гряда, Завадів, Зарудці, Зашків, Збиранка, Малехів, Малі Грибовичі, Малі Підліски, Ситихів.

Франківську окружну прокуратуру Львова очолив 44-річний Сергій Янчишин, який працює у відомстві з лютого 1998 року. До цього призначення був керівником Львівської місцевої прокуратури №2. Юрисдикція окружної прокуратури: Залізничний, Сихівський, Франківський райони Львова, смт. Рудне, села Підрясне, Рясне-Руське.

Керівником Жовківської окружної прокуратури призначили 30-річну Марту Сміхуру-Скальську, до цього вона керувала Радехівською місцевою прокуратурою, загалом у прокуратурі — з 2012 року. Діяльність окружної прокуратури розповсюджується на Добросинсько-Магерівську, Жовківську, Жовтанецьку, Кам’янка-Бузьку, Куликівську, Мурованську, Новояричівську, Рава-Руську ОТГ.

Золочівською окружною прокуратурою, яка працюватиме у всьому Золочівському районі, керуватиме 41-річний Артур Томашевський, який до цього був начальником Львівської місцевої прокуратури №3. Досвід роботи в прокуратурі — майже 20 років.

У Пустомитівську окружну прокуратуру керівником призначили 35-річного Миколу Синельникова, який до того був військовим прокурором Білоцерківського гарнізону. В органах прокуратури працює з липня 2007 року. Округ охоплює Бібрську, Великолюбінську, Глинянську, Городоцьку, Давидівську, Зимноводівську, Комарнівську, Оброшинську, Перемишлянську, Підберізцівську, Сокільницьку, Солонківську, Щирецьку ТГ.

Олександр Теличко, працює в прокуратурі з липня 1999 року. До призначення очолював Самбірську місцеву прокуратуру Львівської області.

Очільником Стрийської окружної прокуратури призначили 36-річного Ігоря Романюка, який до призначення був виконувачем обов’язків начальника управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих територіального управління ДБР Львівської обласної прокуратури. В прокуратурі працює з 2006 року.

У Червоноградській окружній прокуратурі керівником залишається 37-річний Іван Мартиняк, який очолював і до реорганізації Червоноградську місцеву прокуратуру. У відомстві працює з липня 2005 року.

Начальник Яворівської окружної прокуратури — 33-річний Ігор Шаравара, який до цього був заступником керівника Городоцької місцевої прокуратури. Досвід роботи — майже 12 років.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.