Take a fresh look at your lifestyle.

З обласного бюджету виплачуватимуть допомогу сиротам, чиї батьки загинули після повернення з війни

78

За наполяганням депутата від ВО “Свобода” Ірини Сех, в обласній програмі передбачили виплати дітям військовослужбовців-учасників війни, які загинули або померли після повернення із зони АТО/ООС.

Про це стало відомо із сесії Львівської обласної ради.

Ірина Сех наголосила, що з ініціативи фракції ВО “Свобода” виплати для цієї категорії дітей були передбачені до 2021 року, і необхідно внести їх до програми на 2021-2025 роки.

Читайте також: У Львові розпочався “лісовий майдан”: працівники державних лісгоспів вимагають припинити напади на лісову галузь (ФОТО).

За її наполяганням порядок доповнено пунктом: “Право на допомогу мають діти загиблих чи померлих учасників АТО, якщо статус таким дітям надано відповідно до абзацу 1, п.1 статті 10 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їхнього соціального захисту”.

Також депутатка наголосила, що необхідно компенсувати ці виплати за січень-березень 2021 року, коли програма ще не діяла.

Нагадаємо, що 16 березня 2021 року на сесії Львівської обласної ради депутати затвердили порядок виконання заходів Комплексної програми соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО (ООС) та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2021-2025 роки.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.