Take a fresh look at your lifestyle.

“Вимога розмовляти українською їх “убила”: як банківським шахраям не вдалося “розвести” Сашка Лірника

2 273

Відомий український казкар Сашко Лірник розповів історію, як йому вдалося вберегтися від так званих банківських шахраї за допомогою української мови.

Про це чоловік написав на своїй сторінці у Facebook.

“Щойно шахраї пробували розвести стосовно банківської карти. Але вимога розмовляти українською їх “убила”. Мова – твоя зброя!”, – йдеться у дописі.

Читайте також: На прохання писати українською речник ТКГ Арестович послав на 3 букви.

Інші користувачі теж поділилися своїм досвідом боротьби зі зловмисниками, які телефонують до довірливих людей і вимагають у них персональні дані для доступу до рахунку.

“Нашій бабусі дзвонив “син з міліції”, просив грошей і жалівся, що побили, звісно російською, а бабця дарма, що 90 років, відповіла: “Мабуть, синку, мізки відбили, що рідну мову забув”.

“Давно засвоїв принцип – якщо по телефону розповідають про акції, виграші, сина, що втрапив у халепу, та іншу лабуду російською мовою, то тебе намагаються кинути на бабло”.

“Тож, коли я читаю чи чую новину “пранкери поговорили з тим чи з тим” перше, шо я себе питаю, а чому той і той по московському з ними чесав?”

“Мені вчора шахраї телефонували і таким чисто російським акцентом казали, що я виграла велику суму, але треба номер карти)))”.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.