Take a fresh look at your lifestyle.

“РНБО повинна перевірити також обставини підписання Масандрівських угод , – політолог

7

Екснардеп ВРУ, політичний оглядач Андрій Міщенко висловив думку, що притягувати до відповідальності потрібно не лише фігурантів Харківських угод, але й учасників підписання Масандрівських угод 1993 року.

Таким чином політолог прокоментував ініціювання РНБО перевірити обставини підписання Харківських угод, згідно з якими перебування Чорноморського флоту в Україні було продовжено до 2042 року.

“Не тільки харківські угоди, а й масандрівські я б нині на РНБО зачіпив. Ті, згідно яких здавався третій у світі ядерний потенціал. Всі фіґуранти-підписанти живі. Хіхі. Через протести проти них я свою першу кримінальну справу заробив.

Читайте також: “7 років тому у Львові провели акцію “Львов говорит по-русски”, – політолог.

Ах забув чисто. Треба було тоді красти, брехати, бути в антиукраїнській партії, а ля СДПУ (о), а не в СНПУ, щоб зараз кричати Слава Україні, а хто б мені нагадував українофобське минули – відповідати словами з однієї відомої ”патріотичної” методички – люди міняються, ви б ще згадали, як я піонером був.

Хтось скаже, що це нічого не дасть. А прецедент буде. “Заволнуються” у США та Британії, задаватимуть питання, чи не хочете знову стати ядерною державою, а ми їм угоду про пряме військове партнерство, заки в НАТО нас ще не взяли.

До речі, Польща зараз таке робить, навіть будучи у НАТО. А там гляди і Кравчук з Кучмою покази дадуть. Шукають же наглядачів з концтаборів й досі то, чому ми не в праві нагадати всім поцам, що рано чи пізно всі за все відповідатимуть, це буде файний урок на майбутнє – иншим потенційним поцам”, – йдеться у дописі.

1993 — у Масандрі (Республіка Крим) президенти Росії та України Борис Єльцин і Леонід Кравчук підписали протокол про “врегулювання конфлікту” навколо Чорноморського флоту (Масандрівські угоди).

Прем’єр-міністр України Леонід Кучма, президент України Леонід Кравчук, президент Росії Борис Єльцин і голова Ради Міністрів уряду РФ Віктор Черномирдін, Крим, Масандра, 1993 год

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.