Take a fresh look at your lifestyle.

У Львівській обласній раді вимагають забезпечити безперебійне курсування автобусів маршрутом “Броди-Митниця”

2 157

У Львівській облраді проголосували за депутатський запит депутатів фракції ВО “Свобода” щодо неналежного обслуговування автобусного маршруту “Броди-Митниця” Бродівським АТП № 14610.

Про це повідомила депутат ЛОР Ірина Сех на своїй сторінці у Facebook.

“До фракції ВО “Свобода” звернулися понад 70 мешканців найвіддаленіших населених пунктів новоствореної Бродівської міської територіальної громади, а саме жителі сіл Комарівка, Королівка та Митниця з приводу неналежного надання послуг пасажироперевезення Бродівським АТП № 14610.

Читайте також: Ексголова ЛОР Ганущин не підтримав збереження Бродівського лісгоспу (РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ).

Як йдеться у зверненні, відстань від згаданих вище сіл до адміністративного центру громади м. Броди в середньому становить 30-35 км, у той час як до районного центру м. Золочів — 70 км.

Зі слів заявників, упродовж останніх трьох років систематично погіршується транспортне обслуговування автобусного маршруту “Броди-Митниця”, зокрема, не виконуються затверджені рейси, графіки роботи часто порушуються. У вихідні дні згадані вище села відрізані від адміністративного центру, оскільки рейси не здійснюються. Студенти із цих населених пунктів не можуть вчасно добратися на навчання.

Стан автобусів, які виходять на маршрут, є катастрофічний та подекуди небезпечний для здоров’я пасажирів. Автобуси не обігріваються.

Зважаючи на вищевикладене, прошу невідкладно вжити усіх необхідних заходів для якісного надання послуг з пасажироперевезення на маршруті “Броди-Митниця”, а також безперебійного курсування автобусів цим же маршрутом”, – йдеться у депутатському запиті.

Депутатський запит щодо автобусного маршруту Броди-Митниця, підтриманий Львівською облрадою

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.