Take a fresh look at your lifestyle.

В обласному конкурсі мікропроєктів змагатимуться 2216 проєктів місцевого розвитку (ПЕРЕЛІКИ)

45

На участь у конкурсі проєктів місцевих ініціатив-2021 в межах Комплексної програми регіонального розвитку Львівщини було подано усього 2637 заявок, з яких зареєстровано 2216.

Про це повідомила пресслужба Львівської облради.

Про це йшлося сьогодні, 19 березня, під час засідання Конкурсної ради з реалізації Програми проведення обласного конкурсу проєктів місцевих ініціатив у Львівській області. 

Розподіл за пріоритетами :

Як розповіла начальник відділу реалізації проєктів регіонального розвитку управління з питань економічної політики обласної ради Олена Гвоздик, загалом найбільше подано проєктів за пріоритетами «Освіта» – 741 проєкт та «Інші пріоритети» – 675 проєктів, найменше проєктів в пріоритеті «Обласні заклади та установа» – 69 заявок.

Щодо кількості зареєстрованих в розрізі територій, то беззаперечними лідерами є Дрогобицька (171 проєкт) та Золочівська (160) громади. Найменш активними виявились Великомостівська, Красненська, Славська та Щирецька громади, які подали по 6 проєктів.

З інформацією щодо зареєстрованих проєктів в розрізі територій можна ознайомитися ТУТ.

Також  Конкурсна рада затвердила склад експертної комісії, що здійснюватиме у цьому році оцінювання проєктів. На участь в експертній комісії свої резюме подали 24 претенденти, з яких відібрано 18 осіб. 

Після затвердження зареєстрованих проєктів місцевих ініціатив новообрана експертна комісія у режимі онлайн  розпочне їх оцінку і має завершити її до 14 квітня.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.