Take a fresh look at your lifestyle.

Смертельна автокатастрофа у Польщі: автобус пробив захисні бар’єри та скотився з пагорба

83 283

Чергова ДТП з українським автобусом сталася в тому ж самому місці, що й смертельна аварія автобуса “Познань-Херсон” два тижні тому.

Про це повідомляє Yavp.pl з пoсиланням на se.pl.

У неділю, 21 березня, після 23:00 в аварію на трасі А4 біля місцевості Кашице (Підкарпатське воєводство) потрапив автобус “Вроцлав-Чернівці”, яким подорожувало 10 людей разом з водіями.

Автобус прямував до пункту пропуску в Корчовій, однак з невідомих поки причин врізався в придорожні захисні бар’єри, пробив їх та скотився з пагорба. Все сталося в тому ж місці, де 2 тижні тому розбився ще один український автобус, який також прямував до кордону в Корчовій. Ймовірно, що цього разу водій так само хотів звернути на місце для зупинки, але зробив це надто різко чи на більшій, ніж потрібно, швидкості.

Читайте також: Масштабна ДТП у Польщі поблизу Ярослава, 6 українців загинули, багато госпіталізованих (ФОТО).

Внаслідок нової аварії загинула 1 людина – це другий водій автобуса. Ще 4-х госпіталізували з різноманітними травмами до лікарень Перемишля, Любачева і Пшеворська. Інших чотирьох пасажирів, які серйозно не постраждали, доставили до пансіонату в місті Ярослав. 

Ліквідація наслідків аварії тривала майже 2 години. Весь цей час рух дорогою був заблокований. Відомо, що на момент аварії 23-річний водій українського автобуса був за кермом тверезим.

Поблизу міста Кашице рейсовий автобус “Познань-Херсон” потрапив у смертельну ДТП

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.