Take a fresh look at your lifestyle.

Чому ставлення до українських туристів гірше, ніж до американських чи європейських?

203

Українська мандрівниця, відеоблогерка Оксана Гутник на своїй сторінці у Facebook розповіла, чому за кордоном до українських туристів ставляться не так шанобливо, як до американських чи європейських.

“Чому до нас ставлення гірше, ніж до інших туристів? Це запитання нам часто ставлять туристи. Кажуть, що біля європейців мало не танцюють, американцям кланяються, а наших ігнорують.

Так і є. І секрет не в повазі чи любові. І не в тому, що наших часто сприймають за росіян, які не славляться високою культурою і люблять хильнути зайвого. Повірте, і американці п‘ють до безпам‘ятства, і німці, і голандці.

Все значно простіше. Наш брат не звик залишати чайові. Ну не було в нас такої традиції! Максимум, що навчило життя, то – долар за доставку валіз до номеру і ще один долар в день для прибиральниці. А от європейці, а ще більше американці сприймають чайові, як належне, і залишають їх на кожному кроці.

При чому не по долару, а по 5-10. Винагороджують і водіїв на трансфері, і гідів, і батлерів, і прибиральниць, і на столику залишають гроші на сніданок, обід і вечерю, і офіціантові, який приносить коктейль до шезлонга, і бармену, який нічого не жаліє…

Ось Вам і весь секрет! Хіба буде той персонал кланятись перед нашим туристом, який у 80% випадків не залишить на чай? Звичайно, що він буде «полювати» за заробітком. Тому, якщо бажаєте посиленої уваги і мегапривітності, залишайте тіпси з першого дня, і Вас обов‘язково запам‘ятають!”, – йдеться у дописі.

Читайте ще більше цікавого про туризм у відеоблозі Оксани Гутник на телеканалі в youtube.

Професійна мандрівниця, туристична відеоблогерка Оксана Гутник

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.