Take a fresh look at your lifestyle.

10 територіальних громад Львівщини стали фіналістами молодіжного проєкту “Рада твого району”

333

Відділ молодіжної політики управління молоді та спорту Львівської ОДА спільно із громадською організацією «Львівський Молодіжний Клуб», випускниками програми особистісного та професійного розвитку «Державотворець» та комісією з питань молоді та спорту Львівської обласної ради обрали 10 територіальних громад Львівщини, які візьмуть участь у проєкті «Рада твого району».

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОДА.

Проєктом передбачено створення і розвиток молодіжних рад у громадах Львівської області.

Читайте також: Львівська ОДА визначила 5 земельних ділянок під будівництво сміттєвого полігону.

Отже, учасниками проєкту стали наступні територіальні громади:

  • Бродівська;
  • Старосамбірська;
  • Миколаївська;
  • Дрогобицька;
  • Золочівська;
  • Жовківська;
  • Ходорівська;
  • Меденицька;
  • Буська;
  • Добросинсько-Магерівська.

Серед основних акцентів, які були важливими при виборі громад для цьогорічних виїздів – наявність ініціативної групи молоді, активного учнівського самоврядування, інститутів громадянського суспільства, сприяння місцевої влади та ін.

«Загалом на проєкт зареєструвалась 21 територіальна громада. Попередньо планували обрати 7 громад, але збільшили кількість до 10, адже через подані заявки побачили всі критерії готовності громади у найближчі терміни створити молодіжний консультативно-дорадчий орган», – зазначив керівник проєкту «Рада твого району» Данило Шевчук.

«Нам приємно, що територіальні громади активно долучаються до розвитку молодіжної політики на місцях. В поданих заявках усі громади виявили бажання створювати молодіжні ради. Ми розділили громади на декілька груп у відповідності до готовності та розуміння процесів створення дорадчого органу. Це не означає, що маємо тільки 10 переможців і будемо працювати лише з ними, решта 11 громад буде охоплено проєктом також, просто в іншій формі. Організатори спільно забезпечать всебічну підтримку громадам у цьому напрямку, адже наша  мета – створити на Львівщині сприятливі умови для розвитку молодіжного середовища», – зазначила керівниця відділу молодіжної політики Софія Курман.

У відділі також зазначають, що цьогоріч на території Львівської області за підтримки Міністерства молоді та спорту України відбудеться всеукраїнський форум молодіжних рад. За всіма новинами слідкуйте на сторінці відділу у Facebook та сайті ОДА.

Відповіді на організаційні та інші моменти, що стосуються проєкту, можна дізнатись за телефоном: 0975483444 – Ольга Сподарик.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.