Take a fresh look at your lifestyle.

Мер Миколаєва заявляє, що немає коштів, а його депутати голосують за премії для чиновників

2 208

23 березня на сесії Стрийської районної ради депутат від “Слуги народу” Марія Гучко запропонувала внести у Порядок денний проєкт рішення “Програма підтримки органів виконавчої влади”, який передбачав дофінансування з районного бюджету Стрийської районної державної адміністрації у сумі 3,28 млн грн (на премії чиновникам мало піти 2,8 млн грн).

Серед тих, хто голосував за виділення премій на Стрийську РДА опинилися усі депутати від фракції “Народного Руху України” (Орест Курило, Іван Михавків та Олег Держило). І це у той час, коли міський голова Миколаєва від “Народного Руху України” Андрій Щебель 22 березня публічно звернувся до Стрийської районної ради, що йому не вистачає коштів і просив виділити з районного бюджету на Миколаївську ОТГ 7,1 млн грн.

Як у цілому депутати від Миколаївщини проголосували за виділення коштів на премії для чиновників Стрийської РДА: Юрій Ткачук, Євген Дзюбайло, Олег Держило – “за”; Мирослав Брегман, Михайло Галущак, Ганна Левенець, Марія Рогуля, Богдан Савка, Галина Чорна, Оксана Лопишко – “утрималися”; Михайло Лучечко – “проти”.

Рішення не було прийнято.

Результати поіменного голосування:

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.