Take a fresh look at your lifestyle.

У червні світанки починатимуться о 02-30 ночі: у мережі обговорюють наслідки зимового часу влітку

364

Політичний оглядач і аналітик Андрій Іллєнко вважає, що при користуванні зимовим часом упродовж року українці втратять сотні сонячних годин, а також зросте споживання електроенергії.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Верховна Рада не проголосувала за скасування літнього часу, але Кабмін далі на цьому наполягає. Я не розумію мети цього рішення. Уявімо, що його таки ухвалять. У такому випадку у червні світанки починатимуться о 02-30 ночі. А в серпні сутінки будуть вже о 18-00.

Читайте також: “Ющенківські роки до світової кризи 2008-09 стали символом максимального комфортного і ситого життя”, – політолог.

Який сенс втрачати годину світла кожної доби? У нас і так клімат такий, що зима триває майже півроку, а сонячних днів не так багато. Так давайте ще зменшимо кількість сонячних годин у році, коли ми не спимо. Плюс зросте споживання електроенергії, бо в третій ночі всі сплять, а в сьомій вечора влітку буде вже темно.

Єдиний аргумент прихильників відміни літнього часу — вплив на здоров’я через перевід годинників. Не знаю, наскільки цей вплив є сильним, особливо враховуючи, що його роблять на вихідних і зміна всього на годину на мій погляд, не є суттєвим стресом. А от втратити більше сотні сонячних годин протягом року — це значно більша проблема для здоров’я і психіки. А ви що думаєте?”, – йдеться у дописі.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.