Take a fresh look at your lifestyle.

Стадіон імені Лева Броварського у Самборі планують відкрити у травні (ФОТО)

232

Реконструкцію стадіону імені Лева Броварського завершують. Відкрити його для тренувань та змагань планують  у травні.

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОДА.

Споруда розрахована на 2500 глядачів. Зараз підрядники активно монтують глядацькі трибуни.

“Вартість об’єкта становить понад 25 мільйонів гривень, з них 17 мільйонів – державний бюджет. Тут можна буде займатись футболом, волейболом та легкою атлетикою. Стадіон імені Лева Броварського –  це найбільш масштабний спортивний проект в області на субрегіональному рівні, який є дуже необхідним як для міста так і усього району”, – наголосив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

Також він додав, що цьогоріч на Самбірщині планують спорудити 4 майданчики у межах Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини.

Читайте також: З понеділка розпочнуть ремонтувати об’їзну Самбора за 43 млн гривень.

Реконструкцію стадіону планують завершити у травні, вартість об’єкту – 25 млн грн

“Нові спортивні об‘єкти хочемо облаштувати у Тершові Старосамбірської громади, Міженці Добромильської громади, Бабина Новокалинівської громади та у місті Рудки. Усього на спорудження цих майданчиків з обласного бюджету скерували понад 3 мільйони гривень. Загалом в області спорудимо 13 спортивних майданчиків та три стадіони – у Стрию, Сокалі та Мостиськах”, – підкреслив Юрій Бучко. 

Нагадаємо, громади Львівщини можуть отримати державну субвенцію – 500 млн гривень на спортивні об‘єкти. Аби отримати кошти, громада має передбачити співфінансування з місцевого бюджету. Пропозиції щодо включення спортивних об’єктів до переліку Мінмолодьспорту прийматиме впродовж 20 днів. Об‘єкти реалізовуватимуть у межах президентської програми «25 спортивних магнітів». 

Реконструкцію стадіону планують завершити у травні, вартість об’єкту – 25 млн грн

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.