Take a fresh look at your lifestyle.

“Вимагаємо визнати результати виборів недійсними”: Руслан Кошулинський звернувся із заявою щодо виборів у 87-му окрузі

2 366

Кандидат від об’єднаних націоналістів у 87-му окрузі до Верховної Ради України Руслан Кошулинський вимагає визнати результати виборів недійсними і оголосити перевибори.

Про це політик написав на своїй сторінці у Facebook.

“Дякую кожному, хто віддав свій голос за мене на виборах, хто прийшов на дільниці і виконав свій громадянський обов’язок. Було непросто. Ми чесно провели виборчу кампанію , коли опоненти дозволяли собі брудні технології. Коли на одних терезах опинялися з одного боку гідність і відповідальність за сказане слово, а з іншого – мільйонний ресурс ставлеників олігархів.

Зрештою, достатньо лише глянути на те, що відбувалося в день тиші, в сам день виборів і зараз, під час підрахунку. Очевидні факти підкупу голосів, численні порушення на дільницях і те, що зараз відбувається в ОВК – це яскравий приклад грубої, незаконної боротьби за владу.

Зважаючи на численні порушення і на ситуацію, що зараз відбувається, вимагаємо визнати результати виборів недійсними і оголосити перевибори.

Громада не повинна бути ошуканою. Ці вибори показали, що українці можуть об’єднатися і тепер потрібно скоординувати свої сили і перемогти у цій боротьбі за справедливість. «Свобода» захищатиме ваш вибір!”, – йдеться у заяві Руслана Кошулинського.

Читайте також: Став відомий масштаб підкупів від провладних кандидатів у 87-му окрузі на Прикарпатті.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.