Take a fresh look at your lifestyle.

За опіку важкохворої Олесі із Львівщини взявся ізраїльський благодійний фонд

6 134

За збір коштів для онкохворої 19-річної Олесі Мазур із смт Красне Львівської області  взявся Ізраїльський фонд “Meirim Tikva”.

Про це повідомила благодійна організація “Цех доброти” на сторінці “Допомога Олесі Мазур” у Facebook.

“Доброго дня, друзі !Сьогодні хочемо повідомити вам радісну новину- за збір коштів для Олесі взявся Ізраїльський фонд “Meirim Tikva”! Тому за правилами Цех Доброти закриває свій збір в Україні. Ми безмежно раді, що сім’ї Мазур протягнули руку допомоги і щиро віримо, що Олеся успішно пройде весь шлях до одужання.

Щодо новин про нашу юну красуню- Олеся уже як другий день знаходиться в реанімації, це уже другий раз за останні два тижні. Знову проблема з легенями- там накопичилася рідина, плюс в крові виявили грибок.

Наразі Олесю капають антибіотиками- молимося щоб якнайшвидше їй стало краще і їх перевели в звичайну палату. Ми низько вклоняємося кожному з вас, наші дорогі благодійники- ви подарували шанс на життя для Олесі- завдяки вам вона в надійних руках в одній з найкращих клінік.

Вашими силами зібрано неймовірні 76 500$ за весь час збору! І ми і сім’я Олесічки безмежно вдячні за кожну надіслану гривню, адже знаємо, який складний зараз час для більшості українців. Всі ви вселяєте віру в те, що немає нічого неможливого!Вас просимо лише про одне- молитву за Олесічку, це те що зараз їй справді потрібно. Ми і надалі вболіватимемо за долю Олесі та чекаємо її повернення додому здоровою та щасливою”, – йдеться у дописі.

Читайте також: Важкохвора Олеся із Львівщини отримала шанс на одужання: батьки назбирали 50 тисяч доларів на операцію в Ізраїлі.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.