Take a fresh look at your lifestyle.

“Бо неправильної орієнтації для теперішніх господарів”: Щебель вирішив ліквідувати Миколаївське телебачення

2 708

Міський голова Миколаєва Андрій Щебель дав доручення зареєструвати без відповідних передавальних актів нову установу – “Миколаївську міську радіоредакцію”, натомість ліквідувавши попередню ТРК “Миколаїв Львівський” з відповідним попередженням про звільнення працівників.

Про це ТРК “Миколаїв Львівський” повідомив на своїй сторінці у Facebook.

“Маємо сьогодні останній офіційний день ТРК “Миколаїв Львівський” (28 березня). Два роки, майже 7500 підписників, понад пів тисячі матеріалів. Як для маленького містечка – мега крутий ресурс, але “неправильної орієнтації” для теперішніх “господарів”. Нова-стара влада в особі Андрія Щебеля вирішила знищити все, що було пов’язано з його опонентами на виборах.

ТРК, як комунальна установа Миколаївської районної ради, мала перейти, згідно із правонаступництвом, до Стрийського району, депутатський корпус навіть прийняв рішення про наше фінансування, але Андрій Щебель і керівник ТРК – Тетяна Клименко, реєструють без відповідних передавальних актів у реєстратора Віри Лукомської нову установу – “Миколаївську міську радіоредакцію” (юридичні наслідки настали) і дають повідомлення про звільнення працівникам ТРК.

Окрім того, погрожують звільнити за статтею, оскільки ті, мовляв, не приходили на роботу. Звичайно, ми будемо все оскаржувати в суді, але наразі техніка передається і робота припиняється. Дякуємо Вам, наші герої і симпатики, не прощаємось, будемо вдячні за підтримку і спільну боротьбу!”, – йдеться у дописі ТРК.

Читайте також: “Безликі керівники влаштовують усіх”: у МОЗ стали на сторону Ірини Хрущ у конфлікті з міським головою Миколаєва.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.