Take a fresh look at your lifestyle.

“Ми вас туди не посилали”: на Львівщині атовцю у грубій формі відмовили у наданні земельної ділянки

19 404

У Самбірській міській раді місцевому атовцю у грубій формі відмовили у наданні земельної ділянки.

Про це учасник бойових дій Володимир Мазуренко повідомив на своїй сторінці у Facebook.

“Може хто підскаже чому в Самборі така проблема для учасників бойових дій виділити землю? Зяву я написав ще у 2016 році, а коли прийшов недавно просто запитати чи щось помінялось, то почув таку відповідь: ми вас туди не посилали! Хочу нагадати тим, хто нас туди не посилав.

Читайте також: У вічність відійшов перший міський голова Самбора Остап Чаплик.

Учас­ники АТО мають право на безоплатну передачу їм земельних ділянок із земель державної або комунальної власності в розмірах, передбачених статтею 121 Земельного кодексу України:– для ведення особистого селянського господар­ства – не більше 2,0 га;– для ведення садівництва – не більше 0,12 га;– для будівництва і обслуговування жилого бу­динку, господарських будівель і споруд (при-садибна ділянка) у селах – не більше 0,25 га, в селищах – не більше 0,15 га, в містах – не більше 0,10 га;– для індивідуального дачного будівництва – не більше 0,10 га;– для будівництва індивідуальних гаражів не більше 0,01 га”, – йдеться у дописі.

Також Володимир резонно задав питання, чому він повинен їздити по всій Україні і шукати вільні земельні участки: “Я Самбірчанин і землю хочу отримати в Самборі, або хоча б у районі”.

Під повідомленням чоловіка розгорілася бурхлива дискусія. Деякі з користувачів мережі пропонували відправити посадовців Самбірської міськради на фронт.

“Підказати не підкажу. Але відповідь отримав майже таку саму.Заява теж з 2016. Самбір то Є Самбір”. 

“На обїздній яка територія була могли б нам виділити. А зробили самі собі там рубльовку свого роду”.

“Тому що ненажери при владі, їм все мало, забувають, що рано чи пізно буде однакова кількість землі виділена їм, з собою нічого не заберуть…”.

“А, вони не посилали, тоді вишліть їм всім повістки хлопці, і на передову”.

“Там сидять пристосуванці, ще з тих часів, коли риглюкам дупу лизали, називайте прізвища, організовуйтесь, і женіть паразитів з посад”.

“То треба дружно зібратися і послати тих що вас послали назавжди Скільки можна утримувати непотріб”.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.