Take a fresh look at your lifestyle.

У Червоноградській міській раді закликали ліквідувати Жовківський, Рава-Руський та Радехівський державні лісгоспи

4 929

1 квітня депутати Червоноградської міської ради ухвалили звернення до голови Державного агенства лісових ресурсів та начальника Львівського обласного управління лісового та мисливського господарств щодо утворення єдиного державного лісогосподарського підприємства на території Червоноградського району.

Про це стало відомо із засідання сесії Червоноградської міської ради.

Як йдеться у зверненні, на території Червоноградського району розташовані понад 60 тис. га лісових земель. Державний лісовий фонд у районі закріплено за ДП “Жовківське лісове господарство”, ДП “Радехівське лісове господарство” та ДП “Рава-Руське лісове господарство.

Депутати міськради просять розглянути можливість реформування згаданих вище підприємств та створення нового – ДП “Червоноградське державне лісогосподарське підприємство” в межах Червоноградського району.

Слід зауважити, що на сесії Червоноградської міськради депутат Олександр Грасулов висловив думку, що перед такими зверненням варто було би запитатися думки в інших територіальних громад, на території яких розташовані державні лісові господарства.

рішення Червонградської міськради щодо створення єдиного Червоноградського лісгоспу на території району

У коментарі ІА “Правдиві новини” депутат ЛОР Ірина Сех зазначила, що “ініціативні” депутати просять голову Державного агентства лісових ресурсів та начальника Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства об’єднати Жовківський, Радехівський та Рава-Руський лісгоспи в єдине Червоноградське лісогосподарське підприємство.

“Це, на думку депутатів, буде вдалим завершенням процесу децентралізації.Чи не здається вам, що цей документ дуже вже дисонує з численними зверненнями, акціями протесту працівників Бродівського лісгоспу, який владні реформатори вирішили ліквідувати і приєднати? Однозначно. Ще більш цинічно виглядає ця «ініціатива низів», коли ми знаємо, ким вона організована. Це ж як треба зневажати людей, громаду, працівників, щоб змусити їх підписатися під своїм вироком”, – обурюється депутат.

На думку Ірини Сех, в разі ліквідації трьох підприємств, хай це й називають об’єднанням, неминучі скорочення, звільнення працівників, зростання безробіття, зменшення податкових надходжень та інші негативні процеси.

Читайте також: У Львові розпочався “лісовий майдан”: працівники державних лісгоспів вимагають припинити напади на лісову галузь (ФОТО).

працівники Бродівського держлісгоспу протестують біля Львівської облради, ФОТО Голос відродження

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.