Take a fresh look at your lifestyle.

Родина Миколаївського міського голови за минулий рік розжилася новою квартирою

0

Міський голова Миколаєва Андрій Щебель заробив за 2020 рік 505280 грн, а його жінка Людмила Білінська відчужила нерухоме майно на загальну суму 992793 грн.

Про це розповіла журналістка Галина Кончаківська у групі “Миколаївська ОТГ” у Facebook.

“Щебель подав декларацію про доходи у 2020році. Тож за минулий рік платникам податків він обійшовся у більш як пів мільйона гривень. Крім того, його родина розжилася новою квартирою. Хоча, якщо проаналізувати спосіб її отримання, то можна зробити висновок, що квартира була давно (чи то, часом, не та, про яку ходили чутки після завезення львівського сміття?), але оформили її на тещу Щебеля, ну, а тепер переоформили на дружину.

Читайте також: “Бо неправильної орієнтації для теперішніх господарів”: Щебель вирішив ліквідувати Миколаївське телебачення.

Правда, не зрозуміло, куди подівся будинок на 213 метрів квадратних, придбаний Щебелем 01. 01. 2019 року і задекларований у 2020 році (тепер його в декларації чомусь нема, а про продаж будинку не згадується).

Зате, згідно з декларацією, дружина Щебеля заробила майже мільйон на відчуженні нерухомого майна (певно продала у Стрию квартиру і гараж??). Словом, на особистому фронті можна сказати, що Щебель “в шоколаді”.

А от про жителів ОТГ цього не скажеш…. У Рудниках, наприклад, люди не знають, що мають з худобою робити, бо за два(!) місяці Щебель та його апарат не спромоглися не те, що вирішити проблему з пасовищем, але й навіть не надали людям відповідь…

Як будуть виживати ті, хто виживав, збуваючи молочні продукти – невідомо. Але ж Щебелеві не до їх проблем… Він занятий роздачею доган “неугодним”. Та і, як то кажуть, ситий голодного не розуміє”, йдеться у дописі журналістки.

Дані декларації Андрія Щебеля за 2020 рік

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.