Take a fresh look at your lifestyle.

У Львівській обласній раді вирішили ліквідувати 9 лісогосподарських підприємств “Галсільлісу”

4 689

У Львівській обласній раді вирішили оптимізувати структуру “Галсільлісу”, скоротивши кількість дочірніх підприємств з 14 до 5.

Відповідні документи оприлюднила депутат ЛОР Ірина Сех на своїй сторінці у Facebook.

В. о. генерального директора “Галсільлісу” Іван Підгородецький 5 квітня видав наказ про реорганізацію окремих дочірніх лісогосподарських підприємств ОКС ЛГП “Галсільліс”.

Читайте також: У Червоноградській міській раді закликали ліквідувати Жовківський, Рава-Руський та Радехівський державні лісгоспи.

Наказ про реорганізацію окремих дочірніх лісогосподарських підприємств ОКС ЛГП “Галсільліс”

Відповідно до цього наказу до Буського дочірнього лісогосподарського підприємства приєднають Бродівське, Золочівське, Перемишлянське.

До Дрогобицького дочірнього лісогосподарського підприємства приєднають Стрийське, Жидачівське, Миколаївське.

До Жовківського дочірнього лісогосподарського підприємства приєднають Кам’янка-Бузьке.

До Яворівського дочірнього лісогосподарського підприємства приєднають Пустомитівське.

До Сокальського дочірнього лісогосподарського підприємства приєднають Радехівське.

Перелік лісогосподарських підприємств “Галсільлісу”, яких оганізовують шляхом приєднання

У коментарі ІА “Правдиві новини” Ірина Сех зазначила, що влада таки вирішила остаточно прибрати до рук українські ліси: “Йдеться вже не тільки про «реформу» державних лісогосподарських підприємств, а й про комунальне спеціалізоване лісогосподарське підприємство “Галсільліс”, яке взялися «реорганізувати» на свій лад.

Кому належить ця руйнівна ініціатива? Ідейний натхненник не відомий, зате відомо, хто став її завзятим виконавцем: це Іван Підгорецький, в.о. керівника «Галсільлісу», який підписав документи. Призначення цієї людини на посаду було досить кулуарним, його кандидатуру не розглядала й не голосувала Львівська обласна рада.

Тож він може увійти в історію лише одним вчинком – «замовною» реформою «Галсільлісу». Можна точно прогнозувати: чергова «реформа» призведе до скорочення працівників, безробіття, зменшення надходжень до бюджету та загалом негативно вплине на соціально-економічну ситуацію територій”.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.