Take a fresh look at your lifestyle.

У Підберізцівській ОТГ відкрили поліцейську станцію (ФОТО)

237

У с. Підгірне Підберізцівської ОТГ відкрили поліцейську станцію в рамках проекту “Поліцейський офіцер громади”.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції у Львівській області.

Поліцейським офіцером Підберізківської громади призначений лейтенант поліції Володимир Бурак, який пройшов конкурсний відбір та навчання. Правоохоронець здійснюватиме повноваження дільничного офіцера поліції, патрульної поліції і головним його завданням стане – надавати мешканцям якісні поліцейські послуги, щоденно забезпечувати правопорядок на території обслуговування, своєчасно реагувати на звернення людей та запобігати вчиненню правопорушень. Оцінювати роботу правоохоронця будуть самі мешканці.

На території Підберізківської територіальної громади проживає майже 5700 осіб. За кошти місцевого бюджету поліцейському офіцеру було виділене приміщення на вулиці Науковій, 1 у селі Підгірне. Тепер будь-хто з мешканців може звернутись сюди за допомогою, порадою чи з повідомленням про скоєння злочину чи правопорушення. У приміщенні зроблений якісний ремонт, робочий кабінет та кімната для відвідувачів умебльовані та обладнані усім необхідним.

Національна поліція України спільно з міжнародними партнерами забезпечили поліцейського офіцера громади службовим автомобілем, зброєю, засобами зв’язку та усім необхідним для роботи.

Поліцейський офіцер Підберізцівської громади Володимир Бурак

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.