Take a fresh look at your lifestyle.

Мурованська громада отримала свого “шерифа”: у Ямполі відкрили поліцейську станцію (ФОТО)

179

9 квітня, у рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади» у селі Ямпіль Мурованської територіальної громади була відкрита поліцейська станція.

Про повідомляє відділ комунікації ГУНП у Львівській області.

У селі Ямпіль поліцейська станція розташована на вулиці Івана Франка, 71 – тут обов’язки поліцейського офіцера громади виконуватиме капітан поліції Олександр Башак.

Читайте також: Біля Львова відбулася страшна ДТП: 7-річна дитина в реанімації (ФОТО).

Правоохоронець здійснюватиме повноваження дільничного офіцера поліції, патрульної поліції, а головним його завданням є – надавати мешканцям якісні поліцейські послуги, щоденно забезпечувати правопорядок на території обслуговування, своєчасно реагувати на звернення людей та запобігати вчиненню правопорушень.

капітан поліції Олександр Башак

Оцінювати роботу правоохоронців будуть самі мешканці. На території Мурованської територіальної громади проживає більше 9,5 тисяч осіб.

Проєкт «Поліцейський офіцер громади» здійснюється на паритетних засадах при спільному фінансуванні територіальних громад та Національної поліції України.

Робочі приміщення для правоохоронців були виділені та відремонтовані за кошти місцевих бюджетів. Також поліцейські офіцери громад забезпечені службовим транспортом, зброєю, засобами зв’язку та усім необхідним для роботи.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.