Take a fresh look at your lifestyle.

Соратників Дубневичів зловили на безсоромній брехні: “примазувалися” до отримання ліцензій на лікарні у Золочівському районі

711

Народний депутат Тарас Батенко (співголова депутатської групи “За Майбутнє”) та його однопартієць депутат Львівської обласної ради Тарас Подвірний безсоромно попіарилися на темі отримання ліцензії КНП “Глинянська міська лікарня”.

Про це заявив міський голова Глинянської громади Володимир Чорнопис на своїй сторінці у Facebook.

“Аж душа радіє, як світле ” Майбутнє ” будується , тільки от чужими руками. Це пан Подвірний, що ви в МОЗ скерували? – пакет документів на ліцензію готували в.о керівника КНП ” Глинянська міська лікарня” Мар’яна Антонишин при підтримці Глинянської міської ради, Олега Дуди (ред. – депутат ЛОР), Олега Панькевича (ред. – депутат ЛОР) та за сприянням голови Львівської обласної ради Ірини Гримак. Вас і близько біля нас не було (плагіат).

Читайте також: Ганущина у Львівській обласній раді хочуть попросити “на вихід”, – джерело.

Жодних документів ніхто вас передавати не уповноважував. Ви і звернення своєю думкою сформулювати не здатні, а скопіювали те, що підготовлене в.о керівника КНП та міською радою за виключенням декількох тез.

А боротьбу за Глинянську КНП. ваш однопартієць продемонстрував у 2018р., коли потрібно було підтримувати від’єднання Глинянської лікарні від Золочівської центральної лікарні, а не критикувати реформу Супрун і бойкотувати створення Глинянської КНП. Що і є наслідком сьогоднішньої ситуації”, – йдеться у дописі.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.