Take a fresh look at your lifestyle.

Міський голова Рава-Руської нарахував собі у 2020 році за 44 дні роботи понад 117 тисяч грн

5 015

За 44 дні роботи у 2020 році Рава-Руський міський голова Іван Івануса задекларував 117 570 гривень доходу.

Про це заявив Богдан Юрдига на своїй сторінці у Facebook.

“Закінчувався 2020 рік… Україна входить в черговий локдаун, підприємці вкотре затягують паски, кожен рахує копійку, а в той самий час новообраний голова Рава-Руської міської ради Іван Івануса робить перші кроки в управлінні новою територіальною громадою.

Читайте також: Дружина директора Стрийського лісгоспу володіє криптовалютою на суму понад 60 млн доларів.

Він, наприклад, не бере на роботу працівників закладів культури (люди ще досі не взяті роботу), призначає на посади керівників виконавчих органів незрозумілих осіб, мутить зі старостами. А ще він заробляє 2672 грн за кожен день своєї роботи.

Так, це не описка – саме стільки за кожен день перебування на посаді міського голови в 2020 році отримав, згідно декларації, міський голова Рава-Руської Іван Івануса. За 44 дні роботи ця особа задекларувала 117 570 гривень доходу на посаді міського голови.

За півтора місяці він отримав за рахунок платників податків Равщини 19,5 мінімальних зарплат, 66,46 мінімальних пенсій. 97 підприємців ІІ групи сплатили єдиний податок, щоб прогодувати пана мера. І такі кошти людина отримала на старті своєї кар’єри на посаді міського голови.

Що він зробив для громади Равщини, щоб заслужити собі такі захмарні премії? Чи має право чиновник жирувати в час, коли всі зводять кінці з кінцями?”, – йдеться у дописі.

Витяг з декларації міського голови Рава-Руської Івана Івануси

Втім, користувач мережі Юрій Пилипишин зазначив, такі великі доходи міського голови пояснюються тим, що він власним розпорядженням, виписав собі ж премію до Дня місцевого самоврядування:

“Нагадую, що усі премії та надбавки мають затверджуватись рішенням міської ради, тому вважаю це розпорядження незаконним, адже депутати за це не голосували. Якщо ви ознайомитесь з рішенням про оплату праці міському голові, то побачите, що там такого не передбачено.Чи достаньо коштів у бюджеті громади для подібних премій? Точно ні! Вже стає зрозуміло, що цьогоріч коштів на розвиток громади відчутно бракуватиме”.

ФОТО Facebook Юрій Пилипишин
ФОТО Facebook Юрій Пилипишин

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.