Take a fresh look at your lifestyle.

На Мостищині відкрили дві поліцейські станції

921

Сьогодні, 13 квітня, у рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади» розпочали роботу поліцейські станції у місті Судова Вишня (Судововишнянська територіальна громада) та селі Волиця (Шегинівська територіальна громада).

Про це повідомляє відділ комунікації ГУНП у Львівській області.

У місті Судова Вишня поліцейська станція працюватиме на площі І.Франка, 14, обов’язки поліцейських офіцерів громади виконуватимуть старший лейтенант поліції Олег Живоронко та майор поліції Михайло Полюга.

Читайте також: Мурованська громада отримала свого “шерифа”: у Ямполі відкрили поліцейську станцію (ФОТО).

Відкриття поліцейської станції у м. Судова Вишня

У селі Волиця поліцейська станція розташована на вулиці Дружби, 22, там працюватиме старший лейтенант поліції Володимир Козак.

Відкриття поліцейської станції у с. Волиця Шегинівської ОТГ

Поліцейські забезпечені усім необхідним для роботи – службовим транспортом, зброєю, засобами зв’язку, оргтехнікою. Офіцер громади матиме повноваження дільничного офіцера поліції, патрульного поліцейського, своєчасно реагуватиме на звернення людей, запобігатиме вчиненню правопорушень, проводитиме превентивну роботу тощо. Усі поліцейські офіцери громад пройшли суворий відбір та спеціалізоване навчання.

На території Старовишневецької територіальної громади проживає майже 11 тисяч осіб, на території Шегинянської – майже 7,5 тисяч.

Нагадаємо, що проєкт «Поліцейський офіцер громади» реалізується Головним управлінням Національної поліції у Львівській області та територіальними громадами Львівщини. Зокрема, приміщення для правоохоронців були виділені та відремонтовані за кошти місцевих бюджетів.

Поліцейський офіцер житиме та працюватиме у громаді, де цілодобово надаватиме населенню якісні поліцейські послуги та забезпечуватиме правопорядок. Оцінювати його роботу будуть мешканці громади.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.