Take a fresh look at your lifestyle.

У Львівській обласній раді заблокували трибуну через питання “Галсільлісу” (ФОТО, ВІДЕО)

452

Представники фракції ВО “Свобода” заблокували трибуну через незгоду керівництва Львівської обласної ради поставити на розгляд питання “Галсільлісу”.

Про це повідомляє власкор.

На початку сесійного засідання депутат ЛОР Йосиф Ситник запропонував включити до порядку денного питання заслуховування інформації про ліквідацію дочірніх лісогосподарських підприємств.

Також з аналогічною пропозицією виступила депутатка фракції ВО “Свобода” Ірина Сех включити проєкт рішення “Про ситуацію, яка склалася у зв’язку з реорганізацією окремих дочірніх лісогосподарських підприємств ОКС ЛГП «Галсільліс». Проте ця пропозиція теж не набрала достатньої кількості голосів.

Голова ЛОР Ірина Гримак запевнила присутніх, що вона розпочала службове розслідування щодо наказу в. о. керівника “Галсільлісу” про реорганізацію.

Крівник фракції ВО “Свобода” Олег Панькевич зазначив, що неприпустимо відкладати питання, оскільки під стінами облради стоять працівники дочірніх підприємств “Галсільлісу”, тому закликав оголосити перерву.

Фракція “Свободи” заблокувала трибуну, оскільки питання і далі не хотіли включити до порядку денного.

фракція ВО “Свобода” заблокувала трибуну

За пропозицією Ірини Гримак рішенням сесії було створено тимчасову контрольну комісію стосовно реорганізації і оптимізації “Галсільлісу”.

Читайте також: У Львівській обласній раді вирішили ліквідувати 9 лісогосподарських підприємств “Галсільлісу”.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.