Take a fresh look at your lifestyle.

“Коли кошти надійшли на картковий рахунок, вже було пізно щось робити”: Рава-Руський міський голова пояснив, як отримав 117 тисяч грн

3 368

Міський голова Рава-Руської Іван Івануса пояснив, як отримав 144 тисячі гривень за 44 дні роботи, а також повідомив, що зменшив собі премію наполовину.

Про це посадовець написав на своїй cторінці у Facebook.

“Премію міському голові встановлюють депутати. Рішенням сесії ще попереднього скликання №14 від 12.12.2019 року було визначено надати міському голові одноразову премію до державних і професійних свят (в даному випадку до Дня місцевого самоврядування 7 грудня). Ця премія виплачується згідно Закону всім працівникам органів місцевого самоврядування, не залежно від особи, яка займає дану посаду.

Вона була запланована і все одно би виплачена, як і у попередні роки, хто б не був обраний міським головою. Звертаю увагу без такого рішення сесії міський голова не може включити себе в список на преміювання”, – йдеться у дописі.

Також міський голова визнав, що коли підписував розпорядження на преміювання всіх працівників ради до Дня місцевого самоврядування, не поцікавився, скільки це буде становити особисто для нього в абсолютному розмірі.

“Чесно не думав, що разом із основною заробітною платою стане така сума. Коли кошти надійшли на картковий рахунок 28 грудня вже було пізно щось робити! У березні ж 2021 року, коли наша громада ввійшла в “червону зону” карантинних обмежень, я без зайвого галасу у фейсбуках, не чекаючи сесії так як і минулого року, зменшив собі премію на половину”.

За словами Івана Івануси, згадане розпорядження буде затверджене на найближчій сесії ради.

Читайте також: Міський голова Рава-Руської нарахував собі у 2020 році за 44 дні роботи понад 117 тисяч грн.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.