Take a fresh look at your lifestyle.

“Доларів – 1 тона. Гривень – 10 тон, евро – 500 кг”: український політолог іронічно запропонував декларувати валюту тоннами

239

Політолог, екснардеп Андрій Міщенко зіронізував з приводу зберігання готівки чиновниками та політиками вдома та запропонував передбачити можливість декларувати валюту кілограмами та тоннами.

Про це політолог написав на своїй торінці у Facebook.

“Переглянув трішки декларацій наших колективних пьотрлєксєєвічів, міркую собі, а чи є ще в світі десь місцина, окрім України, де так всі дружно на3,14зджене, ой, зароблене чесною працею держслужбовця бабло, тримають в готівці?

Сотні мільйонів гривень, доларів та евро під матрацами. Не братиму до уваги близьку їм за світосприйняттям Парашу, таке можливе мабуть тільки ще в наркобаронів та різного штибу ”ворів”, якудз і т.п. Так демонстративно декларувати перед суспільством ”довіру” до власної держави, її Законів, фінансової системи, банківського сегменту – це the best.

Читайте також: “РНБО повинна перевірити також обставини підписання Масандрівських угод , – політолог.

Приклад для наслідування. При тому, що є власником банку, афільованим агентом инших фінансових та банківських установ, екс-голова бюджетного комітету, екс-голова наглядової ради Нацбанку, екс-міністр економіки, президент Держави, президент, що призначав голів Нацбанку… Про безпекову ”довіру” до силових структур власної держави, які є напряму в підпорядкуванні президента, вже й мовчу.

Ото напрацювання за чверть століття – бабло тримай під матрацом, бо, як прийшло так і піде. Мля буду, атвічаю. Не треба мільйони патосних слів та біг-бордів. Дії скажуть більше.Правдиві европейські цінності. Україна – це Европа. Нас не збити з европейського шляху!

Час зробити зміни в Законі. В частині декларування майна давно вже варто вказувати не кількість, а тонажність валют. Погодьтесь, коректно звучатиме: Доларів – 1 тона. Гривень – 10 тон, евро – 500 кг.

На таке і смерди не звертатимуть увагу, і питань в дурналістів не буде. І люфт для 3,14здіжа величезний, завжди можна сказати:”та то в мене копійками, ще від діда залишилось, тому і вага така”.

Д@вб@йоби і не таке виправдають та понесуть в маси правду. Після кожної хвилі такого декларування, наші союзники задаються питанням: – чим ще допомогти бідній країні на шляху реформ та в притистоянні з х@йлом? – чим, чим? Бабки, с@ки давайте, а то Путін нападе”, – йдеться у дописі.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.