Take a fresh look at your lifestyle.

Мережею поширюється відео, як по болоті везуть хворих у Самбірську лікарню (ВІДЕО)

977

У мережу потрапило відео, як хворого пацієнта на каталці везуть через скверик, що розташований перед Самбірської лікарнею.

Відповідну інформацію оприлюднив користувач мережі Микола Патральський.

“Ось доставка хворого в приймальне відділення лікарні”, – йдеться у дописі.

На відео видно, що хідник, який веде до дверей приймального відділення, є незремонтованим.

Читайте також: У Самбірській ЦРЛ реконструювали відділення екстреної медичної допомоги.

Також медики змушені припіднімати каталку із хворим на сходинках через те, що не має пандуса.

Відео викликало страшне обурення у мешканців Самбора, які не можуть стримати емоцій. Найбільше “на горіхи” дісталося керівництву міста та головному лікареві місцевої лікарні:

“Там не помогти, така картина вже давно, лікарі швидкої доставляють хворих, а мерія вихваляються стадіоном, фонтаном, а прокласти 20 метрів тротуару, щоб носилки-каталка могла проїхати не зробили, пандуса немає. Невже цього не бачить мер, його заступники, врешті головний лікар. Я б їм дав носилки з хворими занести хотя б раз і питання до вечора б було вирішене!!!!”.

“А головний лікар багато чого небачить, в дитячому відділенні ні коцика, ні тепла, добре шо сходову вималювали невідомо для кого, головний лікар більше приділяє увагу парковці машин навколо лікарні, і лікар главний без роботи несидить і браві поліцаї план дають, тісна співпраця, а діти лежать в перемішку з різними діагнозами без тепла, умов зато з вималюваною сходовою”.

“Визивати мера та його заступників хай вони возять хворих і заодно здадуть правила дорожнього руху”.

“Зато парадний вхід первинки зашаманили,зробили утеплення( правда ніяк не відкриють) а по факту приймальне відділення, кардіологія, хірургія та зрештою усі: прохідний двір і стан катастрофічний! Як можна щось зробити на показ, а на решта нас…ти?”.

“Який жах, чому не організований під’їзд швидкої до дверей з важкими хворими?”.

“Це неможна повірити в 21 столітті. До чого ми дожилися. На скільки варта людське життя. Невжє неможна побудувати гарну лікарню в Самборі. Найти спонсорів і зробити щось цінне для людей. Ні. Набудували біля лікарні приватні амбулаторії і роблять гроші тіж самі лікарі. Неможна повірити як люди змінилися”.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.