Take a fresh look at your lifestyle.

Як правильно вибрати та встановити автономну каналізацію?

11

При будівництві будинку до остаточної заливки фундаменту потрібно визначитися з місцем і рівнем установки каналізаційних систем. Якщо ви хочете зробити у цьому питанні ставку на якість матеріалів, то варто звернути увагу на сайт української компанії Конард https://konard.ua/ua/, де ви зможете знайти усе необхідне.

Системи автономної каналізації можуть застосовуватися в різних ситуаціях, в залежності від фінансових можливостей, обсягу стічних вод, можливості підведення електрики.

Основні умови, під які повинна підходити зовнішня каналізація:

– якісно високий ступінь очищення стоків,

– мінімальна ціна обладнання,

– простий монтаж

– мінімальні витрати при експлуатації.

Переваги сучасної автономної каналізації:

– не вимагає регулярного обслуговування;

– не забруднює ґрунт і ґрунтові води;

– може бути спроектована під будь-яку кількість мешканців у будинку.

Основні види автономної каналізації:

– наповнювальні пластикові ємності;

– септики з грунтової фільтрацією;

– установки глибокої біологічної очистки.

Кожна з них має власні переваги і особливості. Але усі вони повинні забезпечувати відведення й очищення стічних вод, що відповідає санітарно-гігієнічним нормам і державним стандартам. Така каналізація будинку дозволить повноцінно використовувати воду, не боячись завдати шкоди навколишньому середовищу.

Підготовчі роботи з установки каналізації

Перед тим як зробити каналізацію в будинку, фахівці проводять огляд ділянки, де планується установка каналізації. Збирають всі необхідні дані, такі як: глибина стічних вод, рівень їх промерзання, тип ґрунту і т.д. Залежно від кількості людей, які будуть користуватися регулярно системою очищення вод і способу їх проживання (тимчасове або постійне), створюється проект каналізаційної системи.

Установка каналізації

Згідно з цим проектом закуповуються і доставляються необхідні матеріали на ділянку. Після чого відбувається робота з установки каналізації. Вона складається з таких основних систем: внутрішня мережа, зовнішня, пристрої очищення і пристрої дренажу. Така каналізація приватного будинку може бути енергозалежною, якщо того вимагатиме проект.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.