Take a fresh look at your lifestyle.

“Знаю вашу гнилу натуру”: священик закликав міського голову Бродів перестати мститися людям

1 891

Митрофорний протоієрей Степан Шира закликав міського голову Бродів Анатолія Белея перестати переслідувати Телеканал “Броди online”.

Відповідну заяву священика оприлюднено на ютуб-каналі ТК “Броди-online”.

Як стверджує отець, переслідування журналістів почалися, відколи було викрито “одну маленьку правду про діяльність сім’ї міського голови”.

Про це можна розказувати багато і я знаю багато, але мовчу. Припиніть переслідувати телеканал за те, що вони висвітлюють правду. Бо коли ві почнуть говорити про діяльність Вашу і Ваших синів, повірте, Вам не буде куди діти очей. припиніть мститися людям”, – зазначив в інтерв’ю отець.

Читайте також: У Бродах розпочали грейдерування комунальних доріг (ВІДЕО).

Також Степан Шира зауважив, що нібито Анатолій Белей мстився і йому за те, що отець, будучи депутатом Бродівської міськради, не голосував у розріз з позицією міського голови.

“Я через це пройшов, через що я натуру Вашу гнилу знаю, а їх розумію. Перестаньте це робити, бо коли люди, громада повстане проти Вас, Вам не буде куди дітися”, – емоційно сказав священик.

Також у звязку з низькою явкою виборців на місцевих виборах до Бродівської міської ради у жовтні 2020 року отець висловив сумнів у легітимності обраного головою Анатолія Белея.

Для довідки: отець Степан Шира у 2015-2020 роках був депутатом Бродівської міської ради.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.