Take a fresh look at your lifestyle.

У Львівській облраді вимагають будівництво об’їзного автошляху в районі сіл Волиця та Шегині

1 447

У Львівській облраді підтримали депутатський запит Едуарда Леонова щодо будівництва об’їзного автошляху в районі сіл Волиця та Шегині.

Про це повідомив власкор.

Як зазначив Едуард Леонов, до нього звернулися мешканці села Шегині Яворівського району, які наголошують на необхідності негайно розв’язати проблему з будівництвом об’їзної дороги для транзитного транспорту в напрямку Державного кордону на території  Шегинівської територіальної громади.

Читайте також: На Мостищині відкрили дві поліцейські станції.

“Мешканці громади роками живуть у ситуації постійної смертельної небезпеки, викликаної постійним транспортним колапсом на відтинку автошляху Мостиська-Волиця-Шегині, що пролягає безпосередньо через села громади. На цьому відтинку автошлях постійно заблокований сотнями вантажних автомобілів, автобусів та легковиків у напрямку Державного кордону.

Автомобілі годинами, а подекуди по кілька діб, суцільною колонною стоять обабіч вузького автошляху протяжністю кілька кілометрів на території населених пунктів Волиця та Шегині та між ними, повністю блокуючи проїзд та створюючи постійну смертельну небезпеку мешканцям (так восени 2020 року автомобіль зніс пасажирську автобусну зупинку на тому відтинку – загинув місцевий мешканець) а в умовах пандемії питання загострилось ще й повною неможливістю проїзду автомобілів екстреної медичної допомоги.

Громада Шегинів та Волиці неодноразово вимагала вирішити питання будівництва об’їзної дороги. Люди постійно протестують, перекривають цей автошлях на знак протесту та готуються до ще більш масштабних протестних акцій. Поліція і прикордонники лише намагаються обмежувати в’їзд транзитного транспорту безпосередньо до населеного пункту Шегині, проте ці напівзаходи лише посилюють негативну ситуацію на самому автошляху, а кількакілометрова черга автомобілів стає ще більшою загрозою.

Ситуація є реально небезпечною, шкодить громадянам, руйнує довкілля, несе суттєві корупційні ризики та прямі збитки бюджетам різних рівнів й псує репутацію України і Львівщини на міжнародному рівні. Як відомо, вже розроблено відповідний проект будівництва об’їзної автодороги, який здатен практично вирішити наболілу проблему”, – йдеться у запиті.

Едуард Леонов просить виділити необхідні кошти для негайного початку будівництва об’їзної ділянки автодороги в районі села Шегині Яворівського району Львівської області; вжити заходів для зменшення та усунення небезпеки для мешканців Шегинівської громади у зв’язку з поточною ситуацією на автошляху Мостиська-Волиця-Шегині.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.