Take a fresh look at your lifestyle.

У Львові розпочали демонтаж радянського Монументу бойової слави

222

Відповідно до рішення №1191 (від 18.12.2020) виконкому Львівської міськради у Львові розпочали демонтаж Монументу Бойової слави Збройних сил СРСР, що розташований на перетині вулиць Стрийської та Героїв Майдану.

Про це повідомили громадські активісти Ігор Шолтис і Антон Петрівський.

“Не найгірші новини, друзі! Так званий «Монумент Бойової слави Збройних сил СРСР», що є на перетині вулиць Стрийської та (!) Героїв Майдану, поповнює список декомунізованих пам’яток радянської спадщини.

Побудований у 1970-му році згідно Рішення пленуму Центрального комітету Компартії України, цей монумент став символом відзнаки 50-річчя від днів створення червоної армії.Саме тієї армії, яка за десятки років до початку Другої Світової війни: нищила українців голодом, плюндрувала культуру, ґвалтувала мову та добивала цвіт нації у таборах.⠀

Роботи з демонтажу розпочали згідно Рішення №1191 (від 18.12.2020) Виконавчого комітету ЛМР, в якому також передбачено пункт щодо проведення архітектурного конкурсу на спорудження в цьому місці меморіалу Українського Воїна.⠀

Нещодавно хтось вважав такі рішення неможливими, та сьогодні ми з гордістю можемо віддати свою шану бійцям, які століття тому боролися з зображеним на пам’ятці окупантом, і чиї діти сьогодні воюють з нащадками цих червоних катів. За процесом демонтажу щоденно слідкуємо, про що регулярно надаватимемо Вам свіжі відомості”, – йдеться у дописі.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.