Take a fresh look at your lifestyle.

Породіллі з кровотечею бродівські патрульні допомогли вчасно добратися до лікарні

109

Два бродівських поліцейських здійснили швидкий супровід вагітної жінки до медичного закладу міста Броди.

Про про це повідомили у Бродівському відділенні поліції.

Під час здійснення патрулювання на відрізку дороги Тернопіль-Червоноград, 21 квітня, до екіпажу  у складі старшого лейтенанта поліції Назара Суховича та старшого сержанта поліції Юрія Карашкевича, відділення поліції 1 Золочівського районного відділу ГУ НП у Львівській обл. звернувся водій автомобіля, що  зупинився неподалік поліцейського авто.

Розгублений і стурбований чоловік  повідомив, що у його автомобілі знаходиться вагітна жінка, у якої розпочалася кровотеча….Не вагаючись, поліцейські, увімкнувши сирени, супроводили автомобіль у медичний заклад міста Броди – про це повідомили у Бродівському відділенні поліції. У медзакладі жінці надали необхідну невідкладну допомогу. Породіллі і малюкові вже нічого не загрожує.

Читайте також: У Бродах розпочали грейдерування комунальних доріг (ВІДЕО).

З огляду на цей щасливий випадок порятунку, поліціянти звертаються до учасників руху надавати перевагу в русі поліцейським автівкам з відповідними сигналами: “Шановні водії,побачивши на дорозі увімкненні проблискові маячки на службовому автомобілі, надайте перевагу в русі, або ж зупиніться, пропустивши службове авто, а нерідко і автомобіль, що рухається за ним слідом, адже від цього може залежати людське життя! Будьмо взаємоввічливими на дорозі,та допомагаймо один одному!”, – наголосили в поліції.                                                            

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.