Take a fresh look at your lifestyle.

Проспект імені Бандери таки буде у Києві, – рішення апеляційного суду

283

Рішення Окружного адміністративного суду Києва від 28 січня 2021 року про скасування перейменування низки вулиць у Києві — зокрема Московського проспекту у проспект Бандери — визнано неправомірним.

Про це повідомив голова ВО “Свобода” Олег Тягнибок на своїй сторінці у Facebook.

“Перемога! «Свобода» та інші позивачі відстояли проспект Бандери і ще кілька вулиць у Києві, перейменованих на честь видатних діячів!

Щойно завершилось засідання Шостого апеляційного адміністративного суду Києва. Як повідомляє юрист Radyslav Dutka, рішення Окружного адміністративного суду Києва від 28 січня 2021 року про скасування перейменування низки вулиць у Києві — зокрема Московського проспекту у проспект Бандери — визнано неправомірним!!!

Читайте також: “Чемодан, вокзал (аеропорт), Росія”: у мережу потрапили фотографії висилки російських дипломатів з Чехії.

Нагадаю, ще в липні 2016 року фракція «Свободи» у Київраді зініціювала перейменування 5 вулиць:

– вулицю Баумана на Януша Корчака,
– вулицю Кутузова на Генерала Алмазова,
– вулицю Суворова на Михайла Омеляновича-Павленка,
– провулок Кутузова на провулок Євгена Гуцала,
– проспект Московський на Степана Бандери.

А потім ще і відстояла відповідне рішення у судах всіх інстанцій перед регіоналами на чолі з Бережною.

Ми чітко дотримались всіх процедур, проте на початку цього року суддя скандального Окружного адміністративного суду Києва Любов Маруліна, рішення скасувала.

Після цього «Свобода» разом з іншими позивачами звернулася до апеляційного суду і, як уже бачите, виграла!”, – йдеться у дописі.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.