Take a fresh look at your lifestyle.

У Дублянах відкрили сучасний ЦНАП

4

20 квітня відбулося відкриття Центру надання адміністративних послуг у місті Дубляни.

Співпраця Дублянської міської ради з Програмою ЄС «U-LEAD з Європою» в рамках реалізації створення Центру надання адміністративних послуг у місті Дубляни розпочалася ще у 2019 році.

Тоді Дублянська міська рада стала одним з переможців 4 раунду Програми. За умовами співпраці громада надавала відповідне приміщення, а Програма забезпечувала ЦНАП необхідними меблями, технікою, програмним забезпеченням та навчанням для персоналу.

На жаль, карантинні заходи внесли свої корективи у реалізацію проекту. Тому тренінги для персоналу, а також поставка меблів і необхідного обладнання відбулися вже на початку 2021 року. Сьогодні співпрацю з Програмою, як правонаступник, продовжує Департамент адміністративних послуг Львівської міської ради.

Як і планувалося в ЦНАПі буде шість робочих місць та одне місце для самообслуговування. Тут серед традиційних послуг надаватимуть консультації працівники Пенсійного фонду України також прийматиме спеціаліст соціального захисту населення та паспортист (реєстрація місця проживання, довідки та ін..). Дитячий куточок для наймолодших відвідувачів ЦНАПу зацікавить малечу, а батькам дозволить зосередитися на документах.

Безбар’єрний доступ до приміщення зробить ЦНАП ще більш доступним для кожного мешканця. Центр надання адміністративних послуг у місті Дубляни є зручним і комфортним для відвідувачів, а його працівники допоможуть вирішити більшість нагальних питань наших мешканців.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.