Take a fresh look at your lifestyle.

На Жидачівщині у двох громадах запрацювали поліцейські станції

0

Вчора, 26 квітня, у рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади» розпочали роботу поліцейські станції у селі Гніздичів (Гніздичівська територіальна громада) та місті Ходорів (Ходорівська територіальна громада).

Про це повідомляє відділ комунікації ГУНП у Львівській області.

У селі Гніздичів станція працюватиме на вулиці Грушевського, 5, обов’язки поліцейського офіцера громади виконуватиме лейтенант поліції Любомир Марків. У Ходорові поліцейська станція розташована на вулиці Львівській, 39, поліцейськими офіцерами громади стали майор поліції Ярослав Зварич та старший лейтенант поліції Володимир Кулецький.

Читайте також: На Жидачівщині у річці знайшли тіло молодого хлопця, зниклого безвісти (ФОТО).

До їхніх обов’язків входитимуть повноваження дільничного офіцера поліції та патрульного поліцейського, підтримання публічного порядку, протидія та запобігання вчиненню правопорушень, оперативне реагування на звернення мешканців тощо. Поліцейські забезпечені службовим транспортом, зброєю, засобами зв’язку, оргтехнікою та всім необхідним для несення служби.

На території Гніздичівської територіальної громади проживають понад 7 тисяч осіб, Ходорівської – майже 25 тисяч осіб.

Головним завданням офіцера громади, який проживає та працює у громаді, є створення безпечного середовища для кожного її мешканця.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.