Take a fresh look at your lifestyle.

“Йшов 260 км із саморобним луком, аби на зайців полювати”: 14-річний хлопчик три дні знаходився в мандрах

0

Близько 260 км польовими дорогами з саморобним луком, аби на зайців полювати… іноді заходячи в магазини, аби купити чи попросити їсти… іноді автостопом….14-річний Микола 3 доби знаходився в мандрах.

Про це повідомляє Ювенальна превенція поліція Хмельниччини.

24 квітня хлопчик залишив своє місце проживання та подався з Летичева вбік Старокостянтинова. До його пошуків було задіяно весь особовий склад хмельницької, летичівської та старокостянтинівської поліції, працівників відділу ювенальної превенції ГУНП. Орієнтували всі поліцейські відділки області, “Службу розшуку дітей”, розмістили інформацію у сотнях громадських місць та розіслали сотні повідомлень за допомогою ПрАТ “Київстар” мешканцям тих населених пунктів, де міг мандрувати утікач.

Читайте також: “Давав молодшому братику останній шанс, однак той не виправився”: стали відомі подробиці жахливого потрійного вбивства неповнолітнім.

Дитину знайти було непросто, адже телефона він при собі не мав, найближчі родичі знаходяться аж на Сході, а от гроші у нього були, так як працював на фермі. Куди пішов – ніхто й не здогадувався. То тут, то там з’являлася інформація, що бачили хлопця: то в магазині, то повз ставки проходив, з охоронцем спілкувався, але весь час видумував якісь легенди і рухався вперед, без сну та відпочинку, вдень та вночі. З кожною годиною радіус пошуків розширювався, адже втікач міг автостопом добратися будь-куди.

Так і вийшло: пройшовши селами Летичівщини та Старокостянтинівщини, Микола завернув у бік Вінниці, аж поки не добрався до самого міста. Там трамваєм доїхав до кінцевої зупинки та автобусом – до перехрестя Літин-Хмільник. І знову автостопом на Летичів. Неподалік дому зустрів знайомого, який його привіз до батьків.

І вже вночі 26 квітня до відділку поліції зателефонувала мама хлопчика та повідомила, що Микола сам повернувся додому. Брудний, голодний та стомлений мандрівник, набравшись вражень від подорожі, зрозумів як непросто вижити дитині самостійно. На питання: “Чому утік?”, відповідає, що хотів пройти випробовування чи зможе прожити без сім’ї, та зрозумів, що не може. Гірка наука: і йому, і батькам, які не налагодили контакт з сином, що й спричинило його втечу.

Батьків буде притягнуто до відповідальності за ст. 184 КУпАП “Невиконання обов’язків щодо виховання дітей”, адже наразі у сім’ї виховується ще 4 молодших діток, які теж потребують батьківської уваги та підтримки.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.