Take a fresh look at your lifestyle.

У Львові китайський кухар знімає принизливі ролики з українськими дівчатами

1

У Львові китайський кухар, знімає принизливі ролики з українськими дівчатами і розміщує їх в китайській соціальній мережі.

Про це пише “Tianxia” на сайті mp.weixin.qq.com, передає Варта.

Нижче звернення дівчини, до якої звернулися за перекладом даного відео:

“Добрий день. Панове, я пишу цей пост не з метою когось зачепити або образити за національною ознакою, я своїм постом не закликаю до фізичної розправи, ні в якому разі, все повинно бути законно. Тому що гнів породжує гнів. Хочу вам розповісти невелику історію. Буквально на днях, моя дуже добра знайома скидає мені відео і просить допомогти з перекладом. Я раніше жила в Китаї і говорила дуже добре китайською. Зараз, на жаль, я мову забула, ну це природно, тому що в середовищі я не живу.

Читайте також: У Львові двоє водіїв пошарпалися через парковку (ВІДЕО).

Я приблизно зрозуміла відразу суть тексту, але не повірила, думаю: «Може я помиляюся і не розумію». Дивно. Дуже принизливий текст, подача і саме відео. Попросила свою подругу допомогти перекласти, так як людина давно живе в Китаї і дуже добре говорить китайською мовою. І вона підтвердила мої слова. Текст першого відео, де явно зображена дівчина, яка нічого не розуміє, не розуміє що відбувається, що він там знімає, тому що вона працює, щось пише і зайнята справою, а він підходить і тикаючи їй в ніс камеру, при цьому тримаючи її підборіддя, як до товару прицінюється.

Видно ж, що дівчина намагається культурно прибрати руку і як би показуючи цим, що мені неприємно. Переклад: «Начальник, ця скільки коштує? Ця 18 700. Ой, занадто дорого! Якщо подобається, то можемо поторгуватися (при цьому дівчина на відео не розуміє, що відбувається!). Якщо тобі назву свою ціну, ти мене поб’єш. Нічого страшного, говори. 20 … »…. Правда дуже весело, та?? На хвилиночку давайте тепер уявімо це відео, але тільки навпаки, де головну роль грає російський кухар, де-небудь в Харбіні, і в ролі жертви у нього китайська офіціантка?! Чи відчуваєте так ?! Що буде, якщо відео це побачать образливі користувачі китайського інтернету. А буде «опа» в прямому сенсі слова, я знаю, повірте мені.

ФОТО львівського ресторану Greatwall

Найцікавіше, що ці відео гуляють по китайському інтернету, всім відомому додатку, як 抖 音 “ДоуІнь” — це китайський “ТікТок”. Відео було в рекомендаціях, а значить з величезною кількістю переглядів і лайків. Коментарі були різні, хтось писав, що схвалює дії китайця, нібито молодець, вони там всі товар, хтось писав, що це жесть і неповага до людей.

Сторінка цієї людини досить популярна. І що ви думаєте? У нього одне таке відео? А ні. Виявляється, це кухар китайського ресторану, у Львові. Ресторан «Great Wall». Він знімає свій персонал, дівчаток молодих на камеру під подібні звуки. У нього відео різного формату, де він їх і за шию тягне і цілує і змушує його обіймати та інше. Є відео формату, де він підходить на вулиці до молодих українських дівчат і питає у них: а правда що українки легкі на передок і хихикає.

На першому відео відображена Наталя, яка працює там адміністратором. Як ми це дізналися? Знайшли “Instagram” сторінку ресторану, його фото там і цих дівчат. Історія з відео була опублікована у відомій китайській групі: “Байки Лаовая”. Багато людей почали писати на сторінку в “Instagram”, кидати скарги. Природно коментарі видалялися. У Дірект нам відповіли: “А чого ви нам пишите? Ви йому пишіть. Ми самі тільки сьогодні про ці відео дізналися”. “Добре. Дайте контакти, напишемо”. Відповідь: “Він у вічаті сидить, ми з китайськими соцмережами не дружимо.”

Але вони дали зрозуміти, що начебто намагатимуться якось вплинути. Смішно. Природно люди почали заходити до нього на китайську сторінку в “ДоуІнь”, мабуть кидати скарги. Він спочатку видалив половину відео, залишив, де він просто розмовляє з дівчатками і вдає, що він такий старанний хлопчик. А потім і зовсім видалив свій канал. Нижче додаю відео. Я з’єднала їх в одне. Це три відео, які залишилися. Шкода, що він видалив свій канал, показали б більше і гірше відео про дискримінацію.

Я розумію, що мені зараз будуть писати і вже писали: САМА ВИННА. Так взяли б і звільнилися, і т. д. Хлопці, ну по-перше: Ми не знаємо, яке становище у дівчат. Може бути дійсно немає іншого виходу у них, як терпіти «нібито безневинного» кухаря. Звідки ми знаємо. Вірно? Хтось писав мені звільнитися. Я ось особисто знаю, що на заході України, проблеми з роботою у людей. У мене мамина знайома їздила в гості в село до родичів на захід України і звернула увагу, що у них там в одному з сіл взагалі немає жінок. Одні мужики, і за дітьми і по дому. Вона запитала: а де жінки та у вас все? Та каже: у Польщі на заробітках, я до того, що ми не знаємо їх положення і не треба судити, можуть вони звільнитися чи ні.

Друге: ну може дійсно дівчата наївні і не розуміють, що він користується своїм становищем, користується тим, що вони не знають мови і дозволяє собі таке. Ну ви ж бачите відео, де дівчинка ляскає очима в непорозумінні. Підсумок: я знову повторюся, я ні в якому разі не закликаю якось нашкодити йому. І я дуже здивована, до речі, що він так робив. Чому? Тому що насправді китайці дуже толерантні й шанобливо завжди відносяться на території інших держав до місцевих мешканців. Я сама китайців поважаю, я жила в цій країні і хочу сказати спасибі за досвід, який мені дала ця країна. Але ось ця ось окрема особистість, дуже впала в моїх очах і підірвала авторитет своєї країни”.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.