Take a fresh look at your lifestyle.

Як вибрати адресну табличку на будинок?

0

У сучасному суспільстві без інформаційної таблички важко уявити комфортне існування. Адресні таблички на будинок життєво необхідні Вам для того, щоб при необхідності будь-хто міг швидко і легко знайти Ваш будинок з безлічі інших.

Найбільш популярні види табличок викладені на сторінках сайту https://www.elitclass.com.ua/ua. Там же ви дізнаєтеся ціни і розміри табличок на будинок.

Головне завдання адресної таблички – вказати місце розташування будинку, а також зорієнтувати у пошуку адреси. Тільки завдяки адресній табличці на будинку швидка допомога, пожежники, служба газу, таксі чи навіть друзі і запрошені гості зможуть легко знайти Вашу оселю.

Отже, у Вас виникла необхідність замовити адресну табличку. Перед тим як вибрати адресну табличку, Вам потрібно визначити:

– вид такої таблички,

– матеріал, з якого вона зроблена,

– термін служби,

– собівартість виготовлення.

Найпопулярнішими адресними табличками за співвідношенням ціна/якість є такі:

– пластикові адресні таблички з повнокольоровим друком із захисним покриттям (термін служби від 14 до 50 років),

– таблички на будинок з ударостійкого полістиролу (термін служби до 50 років),

– світловідбиваючі адресні таблички (до 5 років, відповідають вимогам пожежної безпеки),

– металеві ковані таблички (довговічні).

Також виготовити Вам можуть таблички з назвою вулиць, таблички на під’їзди, таблички попереджувальні (ведеться відеоспостереження, курити заборонено, злий собака), таблички з номерами поверхів, таблички з номерами квартир і офісів, пластикові вивіски з різноманітними назвами і інформацією (для прикладу, позначення ОСББ).

Стосовно дизайну, то сучасно і стильно виглядають таблички з об’ємними літерами.

Вартість адресної таблички і різноманітність дизайнів дозволяє замовити саме ту саму табличку, яка підійде Вашому будинку. Зрозуміло, що краще не міняти табличку кожного року, або після косметичного ремонту фасаду.

Сучасні технології, майстерність дизайнерів і маркетологів дозволяють прикрасити Ваше житло, офісну установу і будь-яку іншу будівлю за невеликі гроші і досить швидко.

Приклад адресної/інформаційної таблички

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.