Take a fresh look at your lifestyle.

Дівчата, які курили, розпивали спиртне та насміхалися над іконами у церкві на Великдень, вирішили вибачитися

0

Нещодавно у мережі оприлюднили відео, на якому дівчата “відриваються” на Великдень в Храмі Різдва Христового в Києві.

Про це повідомив Інформатор.

Громадський резонанс був настільки широкий, що незабаром юних дівчат знайшли чи не у всіх соціальних мережах. В підсумку кожна з них записала ще одне відео – на цей раз з виправданнями та вибаченнями за свій поступок.

Відео спершу з’явилося на сторінках дівчат в Instagram, але пізніше розлетілося по інтернету.

Користувачі соцмереж сприйняли поведінку підлітків вкрай негативно, через що на них обрушилася хвиля “Хейту”. За деякий час кожна з учасниць опублікувала відео з вибаченнями.

Читайте також: На Великдень чоловік увігнав ножа в живіт своєму неповнолітньому племінникові.

“Мене звати Єва і я хочу вибачитися за інцидент, який стався з моєю участю в церкві Різдва Христового. А саме – я задула свічку. Я хочу щиро попросити вибачення у людей, чиї почуття я зачепила. Я не думала, що все це буде настільки масово, і взагалі, що хтось із сторонніх про це дізнається. Єдине, що я можу сказати – мені правда дуже шкода, що в настільки світле свято Великодня ви повинні спостерігати, як дві малолітні дурепи зайшли до церкви і почали творити якусь хрінь “, – промовила одна з дівчат.

Вона також додала, що в той день вони не були під наркотичними речовинами і нічого міцнішого за пиво, не пили.

Виправдувальне відео записала і друга фігурантка історії: “Я – Настя, та дівчина, яка зайшла до церкви і почала вести себе негідно. Мені дуже шкода, що так вийшло. Я показала себе з жахливою боку. Це була дурість, яку ми не обміркували. я хотіла б попросити вибачення у всіх, чиї почуття я зачепила”.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.