Take a fresh look at your lifestyle.

“Львівська облрада повинна зняти 100 млн грн з премій чиновникам і спрямувати на будівництво військового заводу”, – політолог

0

Політичний оглядач, екс-нардеп Андрій Міщенко запропонував зняти з обласного бюджету Львівської області 100 млн грн, передбачені на премії чиновникам ЛОДА та піар, та спрямувати на будівництво військового заводу.

По це політолог написав на своїй сторінці у Facebook.

“Президент Туреччини Реджеп Ердоган відкрив з нуля побудований боєприпасний завод. Збудувала його Туреччина за 12 місяців!!! і за 25 млн.$!!! Підприємство виготовлятиме всі зразки боєприпасів і калібрів: від 5,56 до 203 мм. А ще Ердоган звів за останні кілька років понад 1000 км стіни на загрожених ділянках кордону, з активною лінією оборони.

Українці під час війни мали обрати такого ”ердогана” ще в 2014р. – державника, патріота, непідкупного, незрадливого, небрехливого. Одним словом, шкода що ми тоді, в 2014р, не обрали Порошенка президентом, а якогось торгаша, імітатора – 3,14здла.

Читайте також: “Доларів – 1 тона. Гривень – 10 тон, евро – 500 кг”: український політолог іронічно запропонував декларувати валюту тоннами.

Пане Зеленський, спробуйnе. Україна на 8-му році війни так і не має власного виробництва патронів, снарядів та стволів. Розумію, що їхніх 25 млн $ то наших 500 млн$., але хоч спробу зробіть. А гроші знайдуться.

Он найпатрійотичніша Львівська обласна рада під проводом ЄС понад 100 млн грн лиш на премії чиновникам та власні піар-заходи виділила. Забирайте їх, як виборець даю згоду, щоб ці кошти спрямувати на побудову боєприпасного заводу у Львівській області. Жму руку, абнімаю”.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.