Take a fresh look at your lifestyle.

Дружина Сергія Лещенка протягом 8-10 травня гастролюватиме у Москві

0

У дружини українського політика, члена наглядової ради Укразалізниці Сергія Лещенка, діджея Анастасії Лещенко протягом 8-10 травня 2021 року заплановано гастрольні виступи у московському танцювальному клубі “Мутабор”.

Анонс події зі світлоною Топольської розміщено в інстаграмі клубу. На це звернув увагу блогер і громадський активіст Сергій Стерненко, передає Еспресо.

“До Дня Побєди, мабуть”, – зазначив блогер.

Анастасія Топольська, nastja. dj

Як прокоментував інцидент ексголова СБУ Валентин Наливайченко:

“На жаль, сьогоднішній концерт дружини С.Лещенка в Москві – це не щось безпрецедентне. За моїми даними, та сама Настя Топольська – дружина Сергія Лещенка, по кілька разів на рік відвідує окупований Росією український Крим. Зокрема, 23 та 27 лютого 2019 року вона перетинала пункт пропуску Чонгар. Повторна поїздка до окупованого Криму дружини Лещенка відбулася 20-24 вересня 2019 року.

Поїздки чиновників і членів їхніх родин в Росію недопустимі, тут не може бути ніякого сумніву. Однак відвідини ними тимчасово окупованої Росією території України під час війни мають бути ретельно розслідувані компетентними правоохоронними органами. І ще – санкції за підтримку і розважання агресора мають бути застосовані персонально, тут і зараз!”.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.